Konferencja coraz bliżej, a my przedstawiamy Wam naszego kolejnego patrona medialnego!

MłodziLogistycy.pl to portal dla tych, którzy interesują się logistyką- zarówno dla profesjonalistów jak i początkujących logistów którzy pragną śledzić bieżące wydarzenia z branży logistycznej. Na stronie znajdziecie informacje z rynku lokalnego jak i ciekawostki ze świata. Wspieramy koła naukowe polskich uczelni w promowaniu eventów logistycznych jak również publikujemy artykuły dotyczące logistyki.

Portal tworzą młodzi pasjonaci, którzy pragną dzielić się swoimi dotychczasowymi doświadczeniami i refleksjami dotyczącymi szeroko rozumianej logistyki.

Konferencje, ogłoszenia pracy, ciekawostki ze świata- tylko na www.mlodzilogistycy.pl