Witamy Państwa w tym słonecznym dniu!🌞🌼 To nie koniec świetnych informacji! Firma DGM Poland Sp. z o.o. została sponsorem rzeczowym konferencji!🤩😁

DGM Poland Sp. z o.o. to część renomowanej międzynarodowej organizacji, uznawanej za ekspertów w dziedzinie towarów niebezpiecznych. Doradzają, szkolą, przeprowadzają audyty, przygotowują dokumentację, pakują przesyłki, a także sprzedają produkty, dzięki którym dany towar bezpiecznie dotrze do celu.

DGM jest jednym z największych międzynarodowych dostawców szkoleń z zakresu towarów niebezpiecznych. Działają zgodnie z najwyższymi standardami, w oparciu o regulacje takie jak ICAO, IATA DGR, IMO, ADR, RID oraz przepisy lokalne i politykę klientów.

DGM Poland Sp. z o.o. oferuje szeroki zakres usług, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów w zakresie towarów i materiałów niebezpiecznych. Liczne nagrody i wyróżnienia świadczą o zaangażowaniu i potwierdzają ich pozycję jako światowego lidera w tej dziedzinie.

Zapraszamy również na stronę https://dgmpoland.pl/❗️
Dziękujemy!☺️😊