Kochani, bardzo miło nam poinformować, że Patronem naszego wydarzenia został Samorząd Studentów SGGW 😍

Głównym celem Samorządu Studentów SGGW jest reprezentowanie interesów studentów na forum uczelni oraz po za nią. Jednak Samorząd to przede wszystkim przygoda, wyzwanie i miejsce, gdzie można realizować swoje pasje.

Nasz samorząd stara się stwarzać jak najlepsze warunki do rozwoju kultury studenckiej, która nadaje uczelni unikalny charakter. To jak aktualnie wygląda kampus, to jak tętni życiem, jest zasługą właśnie Samorządu i jego starań na rzecz propagowania kultury studenckiej.

Samorząd Studentów stara się jednoczyć społeczność akademicką i stwarzać studentom jak najdogodniejsze warunki rozwoju.

Organizuje liczne projekty, których jedyną granicą jest wyobraźnia.